Zeštíhlující tělový peeling

Gommage sublimateur silhouette

Tuba 200 ml - Granulovitý peeling

Popis produktu

Jemný a zároveň účinný peeling s cukrem a vulkanickým horninovým práškem. Pleť je viditelně vyhlazená a příjemně provoněná. Pravidelné a správné používání produktu je účinné k vyhlazení známek celulitidy.
Textura

Granulovitý peeling

Vůně

Svěží, ovocná, citrusová, grapefruitová

Použití

Aplikujte na navlhčená stehna, břicho, paže a důkladně rozetřete. Pečlivě opláchněte ve sprše. Poté naneste obvyklý tělový krém. Pro správnou účinnost, postupujte podle doporučených tahů zeštíhlující péče.

Klíčové aktivní látky

Přírodní exfoliační komplex: kombinace cukru a vulkanického horninového prášku: jemně odstraňuje vrchní vrstvy odumřelých buněk.

Výtažek z pomerančovníku hořkého: přispívá k přirozenému odbourávání tuků.

Aplikace

Každý 2. den po dobu 2 týdnů jako intenzivní ošetření před létem.

Doporučené tahy zeštíhlující péče

Pro efektivitu veškerých tělových produktů se zacílením na zeštíhlení, zpevnění, detox a vyhlazení celulitidy je důležitá správná aplikace.

Tyto produkty působí především detoxikačně, a proto veškeré aktivní tahy vyhlazujeme směrem k lymfatickým uzlinám, které jsou uloženy v podkoleních jamkách, tříslech, podpaží a předloktí.

Pokud jsou problematickou partií stehna, vyhlazujeme od kolen nahoru k tříslům, podbřišek k tříslům, pas, hrudník a paže směrem k podpaží.

Správné a doporučené tahy viz obrázek.

1 280,00 Kč
Please select variants first