La Créme 128

Mimořádný luxus a péče

Magazín ESTETIKA přináší článek o krému La Créme 128 Secret de Sothys plném vyjímečných aktivních látek, s exkluzivním duem kmenových buněk speciální růže Sothys a vzácného oleje z voskovky Hoya Lacunosa. Společnost Sothys Paris se při příležitosti 70.výročí svého vzniku spojila při realizaci tohoto krému s další rodinnou firmou - porcelánkou Bernardaud a tento luxusní produkt dodává v očíslované designové porcelánové dóze s certifikátem - pro svou majitelku se tak stane ojedinělým uměleckým dílem. Více naleznete zde.

geneO+ s technologií TriPollar a OxyGeneo

geneO+ je novinkou letošní sezóny, která si své místo našla i v SVisage. Umí toho hodně: hloubkové vyčištění, dermabrazivní exfoliaci, vypnutí pleti remodelací TriPollar radiofrekvencí, výživu a hydrataci spojenou s redukcí povrchových pigmentací. To vše v jedné příjemné aplikaci. Více naleznete zde.

1 ošetření ... 1.500 Kč | 4 ošetření ... 5.000 Kč | 3 ošetření + 1 péče Sothys ... 5.500 Kč

Yuzu a grapefruit

Nová sezónní péče jaro/léto 2019

Profesionální sezónní obličejové ošetření v limitované edici - yuzu a grapefruit - síla vitamínů pro přípravu pleti na léto, okysličující sezónní péče, kombinace chronobiologie a požitku z ošetření. 

Dárkové poukázky

Luxus, komfort, krása a radost pro Vaši ženu, přítelkyni, kamarádku, maminku........................ Darujte poukázku na kosmetickou péči nebo přípravky kosmetiky SOTHYS PARIS.

SOTHYS PARIS - 70 let

v dubnu 2016 oslavila značka SOTHYS Paris 70 let svého působení na trhu! Vše začalo ve 40.letech v pařížském Institutu krásy Sothys na Faubourg Saint Honoré pod vedením Dr. Hotze.

SVisage - Facebook