Salonní péče

Základní ošetření

Základní péče     1.300,- [ 1 hod ]

Základní pravidelná péče slouží k udržení Vaší pleti ve vrcholné formě respektující potřeby jednotlivých typů pleti.

Intenzivní ošetření

Hydratační péče HYDRA 3Ha kyselina hyaluronová     2.200,- [ 1:15 hod ]

Intenzivní hydratační a vyživující ošetření. Klíčová látka: výtažek z hřibu Boletus - aktivní látka patentovaná Sothys, zesiluje účinky kyseliny hyaluronové.

Péče mládí     2.200,- [ 1:15 hod ]

Intenzivní anti-age ošetření. Klíčová látka: BetaP3 Tri-komplex šafrán, jerlín, peptidy - aktivní látky bojující proti oxidačnímu stresu a příznakům biologického stárnutí.

Péče Detox Energie     2.300,- [ 1:20 hod ]

Intenzivní zpevňující ošetření sloužící k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí. Klíčová látka: organický černý bez, sibiřský ženšen, peptidy - aktivní látky sloužící k ochraně proti vlivům znečištěného ovzduší.

SPA péče     1.500,- [ 1:10 hod ]
Zklidňující profesionální ošetření se Spa termální vodou pro citlivou pleť nebo dočasně reagující a v diskomfortu.

Sezónní péče     1.500,- [ 1:10 hod ]
Sezónní okysličující ošetření k projasnění pleti. Dávka kyslíku a koktejl minerálů pro posílení obranného systému pleti před zimním obdobím a koktejl vitamínů pro oživení pleti před letním obdobím.

Specifické ošetření

Péče o oční kontury     1.400,- [ 0:45 hod ], 700,- [ 0:30 hod ] jako součást dalšího ošetření

Speciálně vytvořený program pro zachování mladistvého vzhledu pleti. Profesionální kryo ošetření očního okolí pro redukci vrásek, tmavých kruhů a otoků očí.

Péče pro dokonalé kontury obličeje     1.600,- [ 0:45 hod ]

Speciálně vytvořený program pro zachování mladistvého vzhledu pleti. Speciální liftingové ošetření na kontury obličeje.

Tělové ošetření

Tělový pečující rituál     2.000,- [ 1 hod ]

Výjimečné tělové ošetření inspirované orientálními rituály s vůní jantaru a myrhy. Exfoliace se provádí ručně vyrobenou peelingovou hliněnou pemzou, kterou si po ošetření odnesete domů. Po peelingu se jde klientka osprchovat. Zážitek ryzí relaxace zažijete při zkrášlující a vyživující modeláži.

geneO+ 

geneO+     1.900,- [ 1 hod ]

Žádané obličejové ošetření přístrojem geneO+ s hloubkovým vyčištěním, dermabrazivní exfoliací, prokysličením, vypnutím pleti remodelací kolagenu TriPollar radiofrekvencí, výživou a hydratací spojenou s redukcí povrchových pigmentací. To vše v jedné příjemné aplikaci.