SOTHYS salonní péče o pleť

Veškerá péče o pleť ( základní, specifická, intenzivní ) je prováděna speciální Digi-Esthétique modeláží - celostní metodou spojující způsob aplikace produktů s masáží s prvky východních a západních technik, která zvyšuje účinky aplikovaných produktů. Jde o propojení digito - pression orientální techniky, která má původ v shiatsu a západní techniky opírající se o lymfatickou drenáž. Digi-Esthétique je opravdovým odpočinkem pro tělo i mysl, revitalizuje organismus, zlepšuje cirkulaci energie, odstraňuje stres, vyrovnává harmonii těla a duše - a především vylepšuje kvalitu pokožky.

Malina a Černý rybíz

Profesionální sezónní obličejové ošetření jaro/léto 2020 - Malina a Černý rybíz - koktejl vitamínů pro přípravu pleti na léto, okysličující sezónní péče o pleť v limitované edici, která je kombinací chronobiologie a požitku z ošetření. Pro revitalizovanou pleť plnou vitality.

Salonní sezónní okysličující obličejové ošetření [ 1h 10min ] ... 1.450 Kč


Intenzivní salonní pleťové kúry

Hydra 3HA s kyselinou hyaluronovou

Intenzivní hydratační ošetření dodá pleti pocit pohodlí a "absolutní" hydratace. Univerzální ošetření vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Vhodné pro všechny typy pletí. Dobře hydratovaná pleť vypadá viditelně mladší a čelí lépe zkouškám času. Inspirována nejnovějšími objevy Pokrokového výzkumu Sothys týkajících se exkluzivní aktivní látky - výtažku Boletus 1055 - značka Sothys inovovala svůj hydratační program, jehož srdcem je nyní trojnásobná kyselina hyaluronová.

Salonní péče Hydra 3HA s kyselinou hyaluronovou [ 1h 30min ] ... 1.950 Kč

Ošetření se sibiřským ženšenem

Intenzivní salonní ošetření pro dodání energie pleti. SOTHYS odhalil tajemství mladistvé pleti. Sibiřský ženšen - kořen mládí rozzáří pleť přívalem světla a odhalí její mladiství vzhled jako nikdy předtím. Po měsících analyzování testy ukázaly, že výtažek ze sibiřského ženšeno je schopen působit na geny, které ovlivňují kvalitu a odolnost pleti. V porovnání s kontrolními molekulami působí výtažek ze sibiřského ženšenu zcela shodně. Působí blahodárně i proti volným radikálům. Bez parabenů.

Salonní péče se sibiřským ženšenem [ 1h 30min ] ... 2.000 Kč


Péče Mládí-ßP3.TRI-KOMPLEX  šafrán-perlín-peptidy

Intenzivní, vysoce efektivní ošetření pro ženy, které si chtějí nechat svůj skutečný věk pro sebe.... Cílem ošetření je prodloužené mládí pleti. Šafrán a jerlín umožňují pleti, bez ohledu na její věk, chránit se pozitivně proti oxidačnímu stresu. Peptidy redukují viditelné příznaky chronologického stárnutí: vrásky a povolené rysy. Na ošetření navazují a doplňují celkový výsledek přípravky pro domácí péči - séra a krémy mládí.

Salonní ošetření PÉČE MLÁDÍ-ßP3.TRI-KOMPLEX TM šafrán-jerlín-peptidy [ 1h 30min ] ... 2.000 KčSpecifická salonní péče

Ošetření pro citlivou pleť se SPA termální vodou

Profesionální ošetření s aktivní látkou: SPA termální voda Marie-Henriette. Je cíleno na přirozeně citlivou pleť či pleť s dočasně zvýšenou citlivostí. Je vhodná i po léčbě antibiotiky či laserovém zákroku. Jde o velmi komfortní a jemné hydratační ošetření. Dámy toto ošetření hodnotí jako "nádhernou lázeňskou péči". Cílem ošetření je ochrana, zklidnění a uvedení pleti do rovnováhy. Na salonní ošetření navazují i produkty pro každodenní domácí péči.

Ošetření pro citlivou pleť se SPA termální vodou [ 1h ] ... 1.450 Kč

Vyhlazující péče o oční okolí

Kompletní profesionální ošetření pro získání zářivého pohledu! Oční kontury jsou nejtenčím a nejkřehčím místem na Vašem obličeji. Jsou vystavovány nepříznivým vlivům vnějšího okolí a více než 10 000 mrknutí denně. Bez ohledu na Váš věk, odráží Váš celkový stav, únavu, stres apod. Rychle se zde projevují na první pohled viditelné známky stárnutí:tmavé kruhy pod očima, otoky a hluboké vrásky.

Vyhlazující péče o oční okolí [ 45min ] ... 850 Kč  ( jako součást jiného ošetření ... 650 Kč )Základní salonní péče

Ošetření zahrnuje - odlíčení, peeling dle typu pleti, čištění pleti, úprava obočí, masáž /kromě pleti problematické/, sérum, maska, denní krém, základní make-up.

Základní salonní péče [ 1h 15min ] ... 1.250 Kč

Základní salonní péče - čištění - mastná a problematická pleť [ 1h ] ... 1.200 Kč