SOTHYS salonní péče o tělo

Nechte se zlákat světem rituálů SOTHYS...

Nový zážitek pro smysly. Tělová péče SOTHYS je pramenem unikátních vjemů a blahodárných účinků. Pečující rituály vás zavedou do světa delikátních vůní a uklidňující hudby. Ztělesnění požitku a rozkoše se zaměřuje na vaši tělesnou a duševní rovnováhu a krásu vašeho těla. Perfektní souznění účinků specifických aktivních složek a exkluzivních manuálních technik.Pečující rituály SOTHYS jsou ódou na wellness, relaxaci a krásné tělo. Uklidňující atmosféra lehce provoněná kořením. Jemný svět s relaxační hudbou. Speciální masážní tahy a smyslové zážitky.

Ceremonie Orientu

Omlazující rituál s teplými aromatickými pytlíčky inspirovaný Orientem. Rituál je inspirován orientálními tradicemi: na začátku ošetření se aplikuje kořeněný peeling, poté následuje modeláž s pytlíčky a teplými kameny, která pokožku krásně zvláční. Základní vůní této nové tělové péče je skořice a zázvor.

Ceremonie orientu [ 1h 45min ] ... 1.500,- Kč

Ceremonie Orientu - bez peelingu

Omlazující rituál s teplými aromatickými pytlíčky inspirovaný Orientem. Rituál je inspirován orientálními tradicemi: pokožka zůstává krásně vláčná po modeláži s pytlíčky a teplými kameny Základní vůní této nové tělové péče je skořice a zázvor.

Ceremonie Orientu - bez peelingu [ 1h 30min ] ... 1.300,- Kč

Relaxační rituál 3 vůní

Skládá se ze dvou částí:

- Relaxační peeling celého těla - před začátkem ošetření si můžete vybrat jednu ze 3 krásných vůní: citron a petitgrain, pomerančové květy a cedrové dřevo nebo vanilku a santalové dřevo. Dopřejte si poté 20 minutový peeling celého těla. Slaná a sladká textura peelingu s mořskými soli a cukrem dodají vaší pokožce sametovou hebkost.

- Relaxační masáž - stejně jako u peelingu, také u masáže si můžete pro relaxaci zvolit jednu ze 3 vůní a také si vybrat unikátní modelační texturu. Tělový krém, olej nebo vosk. Nechte se hýčkat a užívejte si 40 minutové relaxační masáže celého těla a příjemné závěrečné masáže zad.

Relaxační rituál 3 vůní [ 1h 45min ] ... 1.500,- Kč

Relaxační modeláž 3 vůní - bez peelingu

Speciální relaxační a uvolňující masáž u které si můžete vybrat se tří různých vůní Vaší masáže: citron a petitgrain, pomerančové květy a cedrové dřevo nebo vanilku a santalové dřevo. 

Relaxační modeláž 3 vůní - bez peelingu [ 1h 30 min ] ... 1.300,- Kč

Pozn.: Všechna tělová ošetření lze aplikovat po dohodě pouze na záda a zadní část nohou.

Zpevňují slupovací zábal - 

Enveloppement Pelliculable Tonifiant Sothys

Teplý pěnový zábal obsahující rostlinné proteiny pro sametově hebkou pokožku obnovení její elasticity a pevnosti.Dvě varianty aplikace:

1. Samostatný zpevňující zábal problémových partií - břicho, stehna, kolena, paže, dekolt             [ 30 min ] ... 350,- Kč 

2. Zábal aplikovaný současně při Vaší oblíbené obličejové péči                                                   [ Délka dle obličejové péče ] ... 300,- Kč