rue de la beauté

Nákupní galerie SVisage

Dekorativní péče - pleť

Tvář / Make-up


Perfektor pleti

Perfecteur de teint

Tuba 15 ml - Opticky minimalizuje póry a snižuje jejich viditelnost. Univerzální odstín.

Popis produktu - Efekt druhé pleti. Redukuje výskyt pórů od 1. aplikace. Inovační ultrajemné složení pro zdravě vypadající pleť. Univerzální odstín se hodí pro každý typ pleti. Pro bezchybnou pleť. V případě viditelných pórů: redukce nadměrného kožního mazu. Pór, který bude obsahovat méně mazu, bude méně roztažený a méně viditelný, restrukturalizace stimulací kolagenové syntézy. Buněčný základ je vyztužen, elasticita pleti napravena a otevření pórů je zredukováno. Vliv na klinické příznaky: zlepšení rohové vrstvy a eliminace odumřelých buněk, které blokují mazové kanálky, stáhnutí pórů. Mikročástice rozptylují světlo do více směrů, a tím zajišťují protilesknoucí efekt. Polymery zajišťují mimořádné složení přípravku, vyhlazují mikroreliéf a povrch pleti a zakrývají nedostatky.

Použití - Naneste po aplikaci běžného krému před make-upem. Použijte jako bázi pro make-up nebo pro úpravu během dne.

Klíčové aktivní látky - Pore Refiner systém (polyfenoly rostliny rosa multiflora thunberg), matující mikročástečky a matné polymery.


NOVÁ GENERACE MAKE-UPŮ BEZ SILIKONŮ

MAKE-UP MLÁDÍ pro viditelně mladší pleť s rozjasňujícím účinkem

Teint jeunesse - odstíny COOL, NEUTRAL, WARM

Tuba 30 ml - Středně krycí make-up

Popis produktu - Projasňující a vyhlazující efekt, viditelně mladší pleť. Pleť je sametově hebká. Antiaging vlastnosti. Obsahuje aktivní látky řady mládí. Kombinace péče o pleť a make-upu.  Dlouhotrvající výdrž. Obal 100% recyklovatelný.

Textura - Sametová, snadno roztíratelná.

Vůně - Svěží, citrusová, květinová a pudrová

Použití - Aplikace pomocí prstů, štětce nebo houbičkou.

Klíčové aktivní látky - Výtažek květu jerlínu a šafránu + peptidy nové generace, komplex omega 3, 6 a 9 nenasycených mastných kyselin, botanická kyselina hyaluronová.


Sametový kompaktní make-up

Teint lumineux Fond de teint compact velouté

Pouzdro 9g - Středně až silně krycí make-up pro projasněnou a zmatněnou pleť.

Popis produktu - Zářivá, projasněná, zmatněná pleť. Sametový efekt. Středně až silně krycí.

Textura - Ultra jemná.

Použití - Za sucha štětcem nebo za vlhka houbičkou.

Klíčové aktivní látky - Obsahuje více než 70% minerálních pudrů.


Tvář / Pudry


Fixační transparentní kompaktní pudr

Teint transparent pudřenka 6 g - Univerzální odstín. Vhodný pro všechny tóny pleti.

Popis produktu - Univerzální odstín. Hedvábná textura, která zanechává matující a transparentní efekt na pleti. Dokonalá příprava pleti na celý den.

Balení - Pudřenka 6 g

Textura - Hedvábná

Použití - Aplikace štětcem k fixaci make upu


Tvář / Korektory


Korektor pro okamžité posílení energie pleti

Correcteur énergisant instantané

Tuba 30 ml - Lehká emulze, která odstraňuje vizuální nedokonalosti a pleť je sjednocena v rámci jednoho kroku. Univerzální odstín.

Popis produktu - Nejmodernější generace EE krémů. Obsahuje opouzdřené pigmenty, které sjednocují pleť a okamžitě cílí na případné nedokonalosti pleti viditelné na jejím povrchu. Obsahuje 4 barevné pigmenty pro vyrovnání pleti všech odstínů. Žlutý pro zvovuoživení unavené pleti. Červený pro rozzáření pleti. Bílý pro obnovu jasu. Černý pro více přirozenější efekt (méně oranžový). Vizuální nedokonalosti jsou odstraněny a pleť je sjednocená v rámci 1 kroku. Více než korektor, tento výrobek obsahuje výtažek manioku pro okamžitý vyhlazující účinek!

Textura - Jemná a lehká emulze.

Vůně - Úžasná textura, která se přemění v průběhu aplikace a přizpůsobí se všem odstínům pletí.

Použití - Naneste na celý obličej a partie krku. Může být použit jako make-up báze před nanesením make-upu nebo samostatně také pro ženy, které se málo líčí.

Klíčové aktivní látky - Trio aktivních klíčových látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen, peptidy; výtažek manioku.


Korektor na tmavé kruhy pod očima

Correcteur anti-cernes

Tuba 10 ml

Okamžitá redukce tmavých kruhů pod očima.

Popis produktu - Kromě funkce korekturu je tato lehce tónovaná pudrová emulze obohacena o účinné aktivní látky vybrané pro své specifické účinky na tmavé kruhy pod očima. Oftalmologicky testováno, vhodné pro citlivé oči a uživatele kontaktních čoček. Tmavé kruhy jsou okamžitě redukovány. Oči jsou více projasněny.

Textura - Lehce tónovaná pudrová emulze. Univerzální odstín.

Vůně - Bez parfemace.

Použití - Použijte ráno po aplikaci Soin regard multi-actions a před make-upem jemným vklepáním pod oko od vnitřního koutku oka směrem ke spánkům nebo kdykoliv během dne pokud je potřeba. Pro větší pohodlí při aplikaci a neviditelný krycí účinek se ujistěte,že pečující produkty aplikované předtím jsou vstřebané. Poté jemně vklepejte CORRECTEUR ANTI-CERNES.

Klíčové aktivní látky - Pigmenty (minerálního původu), vitamin PP, extrakt droždí, vysoce ochranný oční komplex (výtažek lnu a horské květiny).


Tvář / Tvářenky


Projasňující trio pro obličej a oči

Trio Enlumineur

Pudřenka 9,5g - Pudr pro modelaci obličeje a vyhlazení očních víček.

Popis produktu - Tři odstíny rozjasňujícího tria můžete použít samostatně nebo jemně smíchat všechny odstíny pro dosažení různých stylů líčení. Oftalmologicky testované složení.

Použití: 

Použijte jako sluneční pudr: smíchejte všechny 3 odstíny. 

Použijte jako tvářenku: zvolte 2 tmavší odstíny. 

Použijte na oční víčka: zvolte 1 barvu a použijte jako oční stín.

Dekorativní péče - oči

Oči / Řasenky


Řasenka

Mascara essentiel

8 ml - Řasenka intenzivní barvy dodávající řasám objem.

Popis produktu - Klouzavá a flexibilní textura, která líčí každou jednotlivou řasu bez efektu slepení. Kartáček precizně pročeše a natočí řasy. Snadno se odličuje. Oftalmologicky testované složení.

VÝHODY VÝROBKU - 3 větší plošky kartáčku oddělené 3 řadami hustě seskupených štětinek zaručují přesné a stejnoměrné nanesení řasenky. Štětinky pomáhají precizně nalíčit a natočit řasy.


Oči / Tužky a linky na oči


Univerzální černá tužka na oči

Crayon yeux noir universel

Tužka - Konturovací tužka a linka výrazné barvy.

Popis produktu - Vodě odolná vysunovací tužka krémové textury opatřená pěnovým aplikátorem a ořezávátkem. Vhodná pro uživatele kontaktních čoček. Oftalmologicky testované složení.


Kaligrafická oční linka

Feutre calligraphie yeux

Odstín : 10 noir essentiel

Nový černý odstín pro elegantní vzhled očí. Jednoduché použití, precizní aplikátor v podobě fixu. Design inspirovaný psacími potřebami s intuitivním držením. Oftalmologicky testováno.


Oči / Zvýraznění obočí


Tužka na obočí

Stylo sourcils

Tužka - Voděodolná tužka pro perfektně zvýrazněné obočí.

Popis produktu - 2 intenzity tvrdší, ale komfortní textury. Tužka na oči má dlouhotrvající efekt a je voděodolná. Snadné vyplnění případných mezírek v obočí. Byla speciálně vytvořena i pro horké a vlhké klima. Dlouhotrvající účinek. Není potřeba ořezávátko. 

Textura - Tvrdší, komfortní.

Použití - Může být použita k ohraničení i k vyplnění případných mezírek v obočí.


Hnědá tužka na obočí

Crayon sublimateur sourcils

Odstín 20 taupe universel.

Popis produktu - Kombinace vosků pro vykreslení přirozeného tvaru obočí a polymeru pro jeho fixaci. Krásnější obočí během několika sekund. Oftalmologicky testováno.

Použití - Použijte se spirálou na obočí pro optimální výsledky.


Oči / Oční stíny


Paleta 4 očních stínů 40 harmonie de tons nude

Ombre Sothys 40 harmonie de tons nude

4 doplňující se barvy k použití samostatně nebo společně za mokra nebo sucha.

Sofistikované stíny v decentních odstínech na profesionální úrovni. S paletkou můžete zdůraznit vaše oči nebo jim dodat dramatičtější vzhled pomocí kouřového efektu. Stíny se skvěle nanáší, mají výbornou pigmentaci, úžasně se jimi vystínuje oko. Nechybí lehký třpyt, který oko projasní.

Vytvořte si jednoduchý a sofistikovaný make-up pomocí palety čtyř stínů.

1. Vytvarování 2. Vystínování 3. Intenzita 4. Rozjasnění

Navlhčené oční stíny č. 4 aplikujte podél linie řas. Sothys tip: použijte zešikmený konec štětce na obočí pro přesnější linku.

Naneste oční stín č. 3 na celé víčko. Aplikujte oční stín č. 2 na horní část víčka a vystínujte do ztracena.

Dokončete nanesením očního stínu č. 1 do vnitřního koutku vrchního i spodního víčka.


Paleta 4 očních stínů 50 harmonie de tons smoky

Ombre Sothys 50 harmonie de tons smoky

4 doplňující se barvy k použití samostatně nebo společně za mokra nebo sucha.

Sothys tipy na dokonalé líčení očí s novou paletou 4 očních stínů 50 harmonie de tons smoky

Kouřové líčení

A. Aplikujte stín č. 1 na celé víčko a dolní linii řas pomocí plochého konce dvojitého štětce na oči. B. Použijte stín č. 3 do vnějšího koutku vrchního i spodního víčka pomocí kulatého konce dvojitého štětce na oči. C. Naneste tužku na oči podél horní a dolní linie řas až k vnitřnímu koutku oka. D. Naneste stín č. 2 na horní část očního víčka a do vnitřního koutku oka pomocí plochého konce dvojitého štětce na oči.

Zářivé, přirozené líčení pomocí 3 odstínů

Stíny č. 2 a 3. A. Použijte stín č. 2 na celé horní víčko pomocí plochého konce dvojitého štětce na oči. B. Poté aplikujte stín č. 3 podél celé horní a dolní linie řas pomocí zkoseného konce štětce na obočí. C. Nakonec naneste rozjasňovač na vrchní část víčka a do vnitřního koutku oka.

Tmavší líčení se 2 odstíny

Stíny č. 4 a 1. A. Navlhčený stín č. 4 aplikujte podél celé horní a dolní linie řas pomocí plochého konce dvojitého štětce na oči. B. Pomocí plochého konce dvojitého štětce na oči naneste stín č. 1 přes celé horní víčko.

Dekorativní péče - rty

Rty / Konturovací tužka


Konturovací tužka na rty

Crayon contour lèvres

Skvěle vykresluje obrys rtů. Tužka na rty s tenkým hrotem pro přesné nalíčení a perfektní kontury rtů, obohacená o vosk a olej pro perfektně nalíčené rty.

Použití konturovací tužky

1. Vytvarování. Orámujte kontury rtů k vytvoření neviditelné bariéry, zamezující rozpíjení rtěnky.

2. Vyplnění. Naneste konturovací tužku na celé rty k prodloužení trvanlivosti rtěnky.

3. Vystínování. Použijte jako podkladovou bázi pod vaši oblíbenou rtěnku. Aplikujte od středu rtu a postupujte do stran ke koutkům.

4. Použijte svou oblíbenou rtěnku v tužce. Výsledek: dokonale vykreslené, zářivé a sofistikované rty!


Rty / Rtěnky


Rtěnka 111 rose Muette

Tuba - 3,5 g - Rtěnka pocitově "lehká jako pírko"

Popis produktu - Lesklý efekt, lehce krycí. Jemně nalíčené a plné rty. Zklidňující a zvláčňující. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Tající.

Klíčové aktivní látky - Mangové máslo, olej z rýžových otrub, komplex Ω 3, 6 a 9, polymery a přírodní guma.


Rtěnka 112 prune Oberkampf

Tuba - 3,5 g - Rtěnka pocitově "lehká jako pírko"

Popis produktu - Lesklý efekt, lehce krycí. Jemně nalíčené a plné rty. Zklidňující a zvláčňující. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Tající.

Klíčové aktivní látky - Mangové máslo, olej z rýžových otrub, komplex Ω 3, 6 a 9, polymery a přírodní guma.


Rtěnka 121 prune Luxembourg

Tuba - 3,5 g - Rtěnka pocitově "lehká jako pírko"

Popis produktu - Lesklý efekt, lehce krycí. Jemně nalíčené a plné rty. Zklidňující a zvláčňující. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Tající.

Klíčové aktivní látky - Mangové máslo, olej z rýžových otrub, komplex Ω 3, 6 a 9, polymery a přírodní guma.


Rtěnka 131 rose Bonne Nouvelle

Tuba - 3,5 g - Rtěnka pocitově "lehká jako pírko"

Popis produktu - Lesklý efekt, lehce krycí. Jemně nalíčené a plné rty. Zklidňující a zvláčňující. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Tající.

Klíčové aktivní látky - Mangové máslo, olej z rýžových otrub, komplex Ω 3, 6 a 9, polymery a přírodní guma.


Rtěnka 132 rouge Grenelle

Tuba - 3,5 g - Rtěnka pocitově "lehká jako pírko"

Popis produktu - Lesklý efekt, lehce krycí. Jemně nalíčené a plné rty. Zklidňující a zvláčňující. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Tající.

Klíčové aktivní látky - Mangové máslo, olej z rýžových otrub, komplex Ω 3, 6 a 9, polymery a přírodní guma.


Rtěnka 220 orange Picpus - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Tuba - 3,5 g - Perfektně taje na rtech

Popis produktu - Středně krycí, saténový efekt. Hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Zvláčňující, vyživující a regenerační. Jasné a zářivé barvy. 

Textura - Klouzavá a krémová.

Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty.


Rtěnka 221 orange Bastille - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Perfektně taje na rtech. Saténový efekt. Krémová textura. Vysoce krycí. Hydratující. Vyživující. Regenerační. Plnější rty.


Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty.


Rtěnka 230 rose Tuileries - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Tuba - 3,5 g - Perfektně taje na rtech

Popis produktu - Středně krycí, saténový efekt. Hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Zvláčňující, vyživující a regenerační. Jasné a zářivé barvy. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Klouzavá a krémová.

Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty.


Rtěnka 231 rose Champs de Mars - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Tuba - 3,5 g - Perfektně taje na rtech

Popis produktu - Středně krycí, saténový efekt. Hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Zvláčňující, vyživující a regenerační. Jasné a zářivé barvy. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Klouzavá a krémová.

Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty.


Rtěnka 232 rose Passy - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Tuba - 3,5 g - Perfektně taje na rtech

Popis produktu - Středně krycí, saténový efekt. Hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Zvláčňující, vyživující a regenerační. Jasné a zářivé barvy. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Klouzavá a krémová.

Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty.


Rtěnka 234 rose Francs Bourgeois - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Rouge intense Sothys

Tuba 3,5 g - Středně krycí rtěnka pro intenzivněji nalíčené rty.

O produktu - Klouzavá a krémová textura obsahující zvláčňující, vyživující a regenerační bambucké máslo pro posílení a plnější rty.


Rtěnka 235 rouge Roseraie - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Rouge intense Sothys

Pro hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Krémové a lehce roztíratelné složení intenzivní rtěnky zaručuje příjemný saténový pocit na rtech. Elegantní balení v červeném semišovém pouzdru. 85 % osob* uvítalo vyživující efekt, jemnost rtěnky, dlouhodobou výdrž. * Sebehodnotící test dle 20 osob po 15 dnech aplikace.


Rtěnka 236 rouge Boise de rose Vaugirard - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Rouge intense Sothys

Tuba 3,5 g - Středně krycí rtěnka pro intenzivněji nalíčené rty

Popis produktu - Středně krycí, saténový efekt. Hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Zvláčňující, vyživující a regenerační. Komplex Ω 3, 6 a 9 pro zvlhčení, posílení a plnější rty. Jasné a zářivé barvy.

Textura - Klouzavá a krémová

Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty


Rtěnka 240 rouge Drouot - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Rouge intense Sothys

Tuba 3,5 g - Středně krycí rtěnka pro intenzivněji nalíčené rty

Popis produktu - Středně krycí, saténový efekt. Hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Zvláčňující, vyživující a regenerační. Komplex Ω 3, 6 a 9 pro zvlhčení, posílení a plnější rty. Jasné a zářivé barvy.

Textura - Klouzavá a krémová

Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty


Rtěnka 241 rouge Monceau - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Tuba - 3,5 g - Perfektně taje na rtech

Popis produktu - Středně krycí, saténový efekt. Hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Zvláčňující, vyživující a regenerační. Jasné a zářivé barvy. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Klouzavá a krémová.

Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty.


Rtěnka 242 rouge Abbesses - Intenzivní rtěnka v magnetickém obalu

Tuba - 3,5 g - Perfektně taje na rtech

Popis produktu - Středně krycí, saténový efekt. Hladší, komfortnější, intenzivněji nalíčené rty. Zvláčňující, vyživující a regenerační. Jasné a zářivé barvy. Luxusní balení v semišovém pytlíčku.

Textura - Klouzavá a krémová.

Klíčové aktivní látky - Bambucké máslo, komplex Ω 3, 6 a 9, čisté pigmenty.


Rtěnka 310 rose Lepis - Matná rtěnka v magnetickém obalu

Sametové rty, nalíčené hlubokým barevným odstínem s intenzivním matným efektem.

Delikátní odstín "ranní růžové" pro rty jemné jako samet.

Složení zaručuje příjemně sametový pocit na rtech s efektem druhé kůže.

Nový moderní a elegantní obal s magnetickým uzávěrem.


Rtěnka 320 rouge des Arts - Matná rtěnka v magnetickém obalu

Matná rtěnka se sametovým efektem. Podlehněte pokušení tohoto nadčasového odstínu.

Výrazné, elegantní a sofistikované líčení rtů.

Rty jsou jemné jako samet, nalíčené hlubokým barevným odstínem s intenzivním matným efektem.

Nový moderní a elegantní obal s magnetickým uzávěrem.


Rtěnka 330 orange Escapade velours - Matná rtěnka v magnetickém obalu

Matná rtěnka se sametovým efektem.

Intenzivní oranžový odstín pro odvážné a rafinované líčení.

Zvláčňující, vyživující a regenerační.

Nové elegantní balení s magnetickým uzávěrem.


Rtěnka 340 prune République - Matná rtěnka v magnetickém obalu

Rouge mat Sothys

Sametové rty, nalíčené hlubokým barevným odstínem s intenzivním matným efektem. Nová generace matné rtěnky. Zapomeňte na vše, co jste si mysleli o matných rtěnkách! Nová generace matných rtěnek má tyto výhody: delší výdrž na rtech, intenzivnější barva, sofistikovanější vzhled, jemnost a komfort.

Složení zaručuje příjemně sametový pocit na rtech s efektem druhé kůže.

Nový moderní a elegantní obal s magnetickým uzávěrem.


Štětce

Štětec na oči 20

Pinceau yeux 20

Štětec na oči 20 je vyroben z chlupů z poníka a má zaoblený tvar.

Díky těmto dvěma aspektům profesionálně rozetřete přechody stínů nebo zjemníte linky. 


Dvojitý štětec na oči

Pinceau yeux

Dvojitý štětec na oči je vyroben z chlupů z poníka a je vhodný k nanášení stínů na spodní i vrchní část víčka.

Díky kulatému a plochému konci poskytuje lepší kontrolu a více možností při aplikování očních stínů nebo vystínování tužky na oči.


Dvojitý štětec na obočí

Pinceau sourcils

Ideální produkt pro přesné vytvarování, zafixování a vystínování obočí.


Štětec na rty

Pinceau levres


Štětec na tvářenku

Pinceau blush

Šikmým štětcem na tvářenku lehce vykouzlíte krásný tvar kontur obličeje.

Štětec je vyroben z pravých kozích chupů, které zajistí dokonalé nalíčení. 


Kabuki štětec na pudr

Pinceau kabuki

Zkosený tvar štětce je ideální pro aplikaci pudrového rozjasňovače na tvář a dekolt.


Štětec na make-up

Pinceau fond de teint

Profesionální štětec na make-up je ideální k aplikaci tekutého make-upu.

Štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vláken, které zabezpečí dokonalé nanesení make-upu.