rue de la beauté

Nákupní galerie SVisage

Intenzivní specifická péče

Hydratační péče

Intenzivní hydratační sérum

Serum intensif hydratant

Flakon 50 ml - Sérum pro regeneraci pleti a trvalé obnovení její hydratace. Dlouhodobý účinek.

Popis produktu - Spojení vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a restrukturalizačních doplňkových aktivních látek pro regeneraci pleti a trvalé obnovení její hydratace. Intenzivní rychlý účinek. Prodlužuje účinek salonního ošetření. Jako doplněk ke krémům, zvyšuje jejich účinnost a podporuje lepší vstřebání. Okamžitě hydratuje. Zdroj hydratace pro viditelné zachování mladistvého vzhledu pleti. Pleť je opět vláčná, zregenerovaná.

Textura - Fluidní gel - krém.

Vůně - Svěží, květinová, vodní, pižmová.

Použití - Naneste na celý obličej a krk ráno a/nebo večer, poté použijte obvyklý krém.

Klíčové aktivní látky - 1055 Boletus extrakt, kyselina nízké molekulární hmotnosti, biomimetický fosfolipid, výtažek z hrášku, rostlinný komplex.


Hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Crème hydratante jeunesse

Kelímek 50 ml - Okamžitá hydratace pleti a její ochrana den po dni.

Popis produktu - Pokroková/moderní hydratace. Vytváří ochranný film, udržuje hydratační rovnováhu pleti, podporuje její mladistvý vzhled a reguluje tok vody v pleti.

Textura - Krémová, balzámová.

Vůně - Svěží, květinová, vodní, pižmová.

Použití - Naneste na celý obličej a krk ráno a/nebo večer. Dle diagnózy pleti použijte v rámci intenzivní péče hydratační sérum před krémem.

Klíčové aktivní látky - 1055 Boletus extrakt, kyselina hyaluronová vysoké molekulární hmotnosti, fosfolipidy soji, polyxytol.


Hydratační krém pro suchou pleť

Crème hy­dratante je­unesse con­fort

Kelímek 50 ml - Okamžitá hydratace pleti a její ochrana den po dni.

Popis produktu - Moderní hydratace inspirovaná vědou o GENech. Hydratační rezerva na povrchu pleti, okamžitá a dlouhotrvající hydratace, reaktivuje hydratační paměť a omlazuje.

Textura - Svěží a krémová.

Vůně - Svěží, květinová, vodní, pižmová.

Použití - Naneste na celý obličej a krk ráno a/nebo večer. Dle diagnózy pleti použijte v rámci intenzivní péče hydratační sérum před krémem.

Klíčové aktivní látky - 1055 Boletus extrakt, kyselina hyaluronová vysoké molekulární hmotnosti, fosfolipidy soji polyxytol.


Hydratační a vyhlazující maska

Masque hydra-lissant

Tuba 50 ml - Prevence proti stárnutí pleti.

O produktu - Velmi jemný gel-krém, při jehož aplikaci dochází k obnově elasticity pleti. Pleť vypadá vyhlazenější a viditelně mladší. Vhodné pro všechny dehydratované pleti.

Použití - Naneste hustou vrstvu na celý obličej a krk, nechejte působit 10 - 15 minut. Odstraňte nebo smyjte přebytky produktu, přizpůsobte typu pleti.

Aplikace - 1 až 2krát týdně.

TIP: Multifunkční použití:

  • 1 - 2krát týdně jako masku
  • 1krát týdně jako noční krém
  • okamžité dodání hydratace po opalování
  • na velmi suchá místa na těle (např. hřbety rukou po častém mytí, lokty, aj.) stačí v malém množství vetřít a nechat působit přes noc. Pokožka je ráno nádherně hebká, bez známek suchosti.

Vyživující péče - Nutritive

Elixír nutritive pro suchou pleť

Elixir relipidant essentiel

Flakon 30 ml - Suchý olej, pro pleť s občasným výskytem suchosti.

Popis produktu - Pro všechny typy pleti (i smíšenou) trpící suchostí. Suchý olej, který se používá pro pleť s občasným výskytem suchosti (i pro smíšenou). Dobře vyživená pleť bude vždy vypadat mladší.

Vůně - Květinová, ovocná vůně.

Použití - Pro použití pod obvyklý krém. Na celý obličej a krk nebo lokálně na místa, která jsou postižena ráno a večer. Pleť s chronickou suchostí: po celý rok před aplikací Crème Nutritive Confort. Pleť s občasným výskytem suchosti: dle potřeby před použitím Crème Nutritive Confort.

Klíčové aktivní látky - Vyživující komplex omega 3, 6, 9 (ceramidy, nenasycené mastné kyseliny, steroly), 2 vzácné oleje (jojobový a rýžový olej), alfa-bisabolol - přírodní látka z květu heřmánku lékařského.


Krém nutritive pro suchou pleť

Crème nutritive confort

Kelímek 50 ml - Intenzivně vyživuje pleť a chrání ji před předčasným stárnutím.

Popis produktu - Pro všechny typy pleti (i smíšenou) trpící chronickou či občasnou suchostí. Prevence stárnutí pleti díky obnově ochranné funkce pleti. Optimální výživa s neobyčejně lehkou texturou. Dobře vyživená pleť bude vždy vypadat mladší. Vyživení pleti: 100 % spokojeno po 30 dnech. Pleť vypadá mladší: 84 % spokojeno po 30 dnech. Snížení drsnosti a vrásčitosti pleti: -11% po 30 dnech.

Vůně - Květinová, ovocná vůně.

Použití - Po celý rok pro pleť s chronickou suchostí. Dle potřeby (změna ročního období, stres) pro pleť s občasným výskytem suchosti ráno a večer.

Klíčové aktivní látky - Vyživující komplex omega 3, 6, 9 (ceramidy, nenasycené mastné kyseliny, steroly), polysacharidy, pichia anomala, alfa-bisabolol - přírodní látka z květu heřmánku lékařského.

Anti-Age - péče mládí

Krém mládí pro vitalitu pleti

Crème jeunesse vitalité

Kelímek 50 ml.

Známky stárnutí: jemné vrásky - ztráta jasu - známky únavy.

Popis produktu - Cíl: ZACHOVAT mládí pleti. Chrání pleť každý den a viditelně bojuje proti příznakům stárnutí. Pro snížení příznaků únavy, vyhlazení rysů a sjednocení pleti. Pleť září svěžestí, mládí pleti je zachováno.

Textura - Gelový krém, svěží při aplikaci

Vůně - Citrusová, květinová, pudrová

Použití - Aplikujte na obličej a krk ráno a večer. Kombinujte se séry mládí.

Klíčové aktivní látky - βP3. TRI-KOMPLEX™: polyfenoly květu šafránu- dimer kvercetinu z květu jerlínu- peptidy, kyselina fytová (z rýže), chrono-dynamizující komplex (soli Mg, Cu, Zn, Ca), pore refiner system (polyfenoly ze zralého plodu Rosa multiflora thunberg).


Krém mládí proti vráskám

Crème jeunesse rides

Kelímek 50 ml

K dispozici jsou 2 textury: légère a confort. Známky stárnutí: vrásky - ztráta tonusu - posílení pleti.

Popis produktu - Cíl: PRODLOUŽIT mládí pleti. Chrání pleť každý den a viditelně bojuje proti příznakům stárnutí. Viditelně vyhladit jemné linky a vrásky, udržet tón pleti, zachovat jednotnou pleť. Mládí pleti je prodlouženo.

Textura - Verze légère: emulze, která se rychle absorbuje. Verze confort: hustá a tající emulze při aplikaci.

Vůně - Citrusová, květinová, pudrová

Použití - Aplikujte na obličej a krk ráno a večer. Kombinujte se séry mládí.

Klíčové aktivní látky - βP3. TRI-KOMPLEX™: polyfenoly květu šafránu - dimer kvercetinu z květu jerlínu - peptidy, lipozomální komplex (dipeptid a výtažek z ostropeřce), výtažek kvasnic, kyselina citrónová a kyselina pyrohroznová.


Krém mládí pro zpevnění pleti

Crème jeunesse fermeté

Kelímek 50 ml

K dispozici jsou 2 textury: légère a confort. Známky stárnutí: ztráta pevnosti- vrásky.

Popis produktu - Cíl: PROBUDIT mládí pleti. Chránit pleť každý den a viditelně bojovat proti známkám stárnutí. Viditelně vyhladit vrásky a redukovat viditelné příznaky povolení pleti. Je patrný lifting pleti.

Textura - Verze légère: emulze, která se rychle absorbuje Verze confort: emulze tající při aplikaci

mládí pleti.

Vůně - Pudrová, květinová, citrusová

Použití - Aplikujte na obličej a krk ráno a večer. Kombinujte se séry mládí.

Klíčové aktivní látky - βP3. TRI-KOMPLEX™: polyfenoly květu šafránu - dimer kvercetinu z květu jerlínu - peptidy, výtažek ze zrn ibišku, kmenové buňky jitrocele.


Restrukturační krém mládí

Crème jeunesse restructurante

Kelímek 50 ml.

Známky stárnutí - Povolené rysy- tmavé skvrny - vrásky.

Popis produktu - Cíl: OBNOVIT mládí pleti. Chránit pleť každý den a viditelně bojovat proti známkám stárnutí. Bojovat proti viditelným známkám stárnutí: vrásky, hluboké vrásky, povolené rysy. Pleť je "načechraná".

Textura - Obalující emulze

Vůně - Citrusová, květinová pudrová

Použití - Aplikujte na obličej a krk ráno a večer. Kombinujte se séry mládí.

Klíčové aktivní látky - βP3. TRI-KOMPLEX™: polyfenoly květu šafránu- dimer kvercetinu z květu jerlínu- peptidy, mořské exopolysacharidy, výtažek z kořenů (ze 3 výtažků z kořenů rostlin), výtažek z kořenů čekanky (jako vitamín D) a peptidů z droždí (jako vápník). Inovace : foto-vápenný potenciál.


Krém mládí pro obnovení hutnosti pleti

Crème jeunesse redensifiante

Kelímek 50 ml.

Známky stárnutí: ztráta vitality.

Popis produktu - Cíl: REGENEROVAT pleť. Chránit pleť každý den a viditelně bojovat proti známkám stárnutí. Pro jasnou a vitální pleť a zároveň pro snížení viditelných příznaků stárnutí. Pleť je dokonale regenerovaná a zahuštěná.

Textura - Hutná emulze, při kontaktu s pletí se rozpouští.

Vůně - Citrusová, květinová, pudrová.

Použití - Aplikujte na obličej a krk ráno a večer. Kombinujte se séry mládí.

Klíčové aktivní látky - βP3. TRI-KOMPLEX™: polyfenoly květu šafránu - dimer kvercetinu z květu jerlínu - peptidy, výtažek z kombuchy (zkvašený černý čaj neboli "elixír dlouhověkosti"), kyselina uronová a výtažek z vigny podzemní, peptidy žabníku.


Sérum mládí pro obnovu pleti

Sérum jeunesse reconstituant

Flakon 30 ml - složení s vysokou účinností a vysokou koncentrací aktivních látek pro cílený účinek.

Popis produktu - Pleť je tenká, postrádá vitalitu a jsou na ní vidět známky času. Pleť ztratila mladistvý jas. Sérum ji obalí a intenzivně ji vyživí, dodá jí větší hustotu a vitalitu a vylepší všechny známky stárnutí.

Textura - Gelově-olejová textura.

Vůně - Květinová, ovocná, pižmová.

Použití - Naneste ráno a večer (1 použití = 1 až 2 stlačení pumpičky). Poté pro zesílení účinku použijte pleťový krém dle typu pleti. Kombinujte/střídejte s ostatními séry mládí.

Klíčové aktivní látky - komplex vitaminů a omega 3, 6, 9 vytváří skutečný koktejl mládí pro vyživení, načechrání a dodání vitality pleti. Pupalka dvouletá a arganový olej okamžitě hydratují a vyživí pleť. Výtažek křišťálových slz a olej z crithmum (mořského fenyklu) opětovně aktivují proteiny mládí a zahušťují dermis.


Sérum mládí pro detoxikaci pleti

Sérum jeunesse détoxifiant anti-radicalaire

Kosmetické sérum proti volným radikálům. 

Flakon 30 ml - složení s vysokou účinností a vysokou koncentrací aktivních látek pro cílený účinek. Textura vyvinuta tak, aby usnadnila absorbování aktivních látek a umožnila vrstevní několika produktů.

Popis produkt - Sérum je vhodné pro unavenou, mdlou pleť, vrásky. Pleť vystavenou nepříznivým vlivům vnějšího okolí jako je např. znečištění. Pleť kuřáků.

Textura - Zářivá textura s komplexem projasňujících pigmentů.

Vůně - Květinová ovocná, pižmová.

Použití - Naneste ráno a večer (1 použití = 1 až 2 stlačení pumpičky). Poté pro zesílení účinku použijte pleťový krém dle typu pleti. Kombinujte/střídejte s ostatními séry mládí.

Klíčové aktivní látky - Zelený čaj EGCG díky fytoaktivním molekulám s postupným uvolňováním bojuje s útoky volných radikálů a předčasnému stárnutí způsobeným každodenními mikrozáněty (tzv. inflamm'aging). Výtažek pampelišky limituje škodlivé efekty znečištění na povrchu pleti. Výtažek opuncie působí jako biologický mikropeeling pro podporu buněčné obnovy a obnovení jasu a záře pleti znečištěné látkami z vnějšího prostředí.


Sérum mládí pro zpevnění pleti

Sérum jeunesse focus fermeté

Flakon 30 ml - složení s vysokou účinností a vysokou koncentrací aktivních látek pro cílený účinek.

Popis produktu - Pro pleť, která postrádá vitalitu, má vrásky, těžké a povadlé rysy. Napomáhá limitovat povadlost pleti. Posiluje pleť, zpevňuje ji, je viditelný lifting rysů.

Textura - Gelová textura s vypínacím efektem.

Vůně - Květinová, ovocná, pižmová.

Použití - Naneste ráno a večer (1 použití = 1 až 2 stlačení pumpičky). Poté pro zesílení účinku použijte pleťový krém dle typu pleti. Kombinujte/střídejte s ostatními séry mládí.

Klíčové aktivní látky - Peptidy mědi fungují jako metabolická cihla pokožky pro usnadnění přirozené aktivity syntézy kolagenu a elastinu, zdrojů pevnosti pleti. Ellagová kyselina působí proti metaloproteináze a volným radikálům. Výtažek pullulanu a manioku zajistí okamžitý efekt vypnutí a vyhlazení.


Sérum mládí pro sjednocení pleti

Sérum jeunesse unifiant

Flakon 30 ml - složení s vysokou účinností a vysokou koncentrací aktivních látek pro cílený účinek.

Popis produktu - Napomáhá limitovat výskyt barevných nedokonalostí a všech typů pórů a také viditelně vyhladit vrásky na povrchu pleti. Má zmatňující efekt.

Textura - Gel-krém obohacený o zjemňující a sjednocující pudry.

Vůně - Květinová, ovocná, pižmová.

Použití - Ráno a večer na obličej a krk. Poté použijte Váš obvyklý krém. Kombinujte s dalšími séry mládí.

Klíčové aktivní látky - Resveratrol z kořenů vinné révy, vektorizovaný peptid, mořské exopolysacharidy.


Sérum mládí pro dokonalé kontury

Sérum jeunesse ovale parfait

Flakon 30 ml - Složení s vysokou účinností a vysokou koncentrací aktivních látek pro cílený účinek.

Popis produktu - Okamžitě přetváří, remodeluje a chrání kontury obličeje a vyhlazuje dekolt. Působí proti ochabnutí kůže, přesunu tuků směrem k dolním oblastem a proti dvojité bradě. Inspirováno ultrazvukem a liftingovými nitěmi. Kontury znovu získají dokonalý tvar, oblast krku a dekoltu je vyhlazena.

Textura - Obalující textura, která okamžitě remodeluje kontury.

Vůně - Květinová, ovocná, pižmová.

Použití - Naneste ráno a večer specifickými pohyby (možno načíst chytrým telefonem s optickou čtečkou video) od lícních kostí až po oblast dekoltu. Poté použijte vhodný krém.

Klíčové aktivní látky - Mořské oligosacharidy, výtažek bigarádie, výtažek břečťanu, peptidy M 3.0, cukr manioku.

Video: https://youtu.be/umnw-O8fL-E


Sérum mládí proti vráskám

Sérum jeunesse focus rides

Flakon 30 ml

Složení s vysokou účinností a vysokou koncentrací aktivních látek pro cílený účinek. Textura vyvinuta tak, aby usnadnila absorbování aktivních látek a umožnila vrstevní několika produktů.

Popis produktu - Napomáhá viditelně vyplňovat stávající vrásky, vyhladit povrch pleti a omezit známky stárnutí pleti.

Textura - Tající textura s jemnými pudry pro okamžité vyplnění.

Vůně - Květinová, ovocná, pižmová.

Použití - Naneste ráno a večer (1 použití = 1 až 2 stlačení pumpičky). Poté pro zesílení účinku použijte pleťový krém dle typu pleti. Kombinujte/střídejte s ostatními séry mládí.

Klíčové aktivní látky - Exopolysacharidy mořského původu pro vyplnění vrásek zevnitř zvýšením syntézy dermální kyseliny hyaluronové fibroblasty. Rýžové di-peptidy a tri-peptidy + hexapeptide předcházejí vzniku budoucích vrásek a poskytují kompletní účinek u stávajících vrásek. Rostlinná látka analogická ke kyselině hyaluronové slouží jako zásobárna vody na povrchu pleti, vytvoří ochranný film a okamžitě pleť vyhladí.


Textilní vypínací maska pro dokonalé kontury

Masque stretch ovale parfait

Jednorázová látková maska pro zpevnění pleti a zachování dokonalých kontur obličeje.

Popis produktu - Textilní vypínací maska pro dokonalé kontury doplňuje řadu péče pro dokonalé kontury. Kombinuje mechanický liftingový účinek s aktivními látkami. Vysoce účinná pružná tkanina je napuštěna speciálním pečujícím sérem s vysokou koncentrací účinných látek, které se po přiložení na pleť rychle vstřebají a výsledky jsou viditelné okamžitě. Jednoduchá aplikace, snadno se přizpůsobí každému tvaru obličeje.

Prodejní balení: 1 ks a také box 10 ks

Textura - Navlhčená, pružná tkanina

Vůně - Bez parfemace.

Použití - Rozložte masku a jemně ji aplikujte pod bradu a na kontury obličeje. Zavěste ji kolem uší, aby se docílilo ideálního strečového efektu a došlo tak k maximálnímu vypnutí kontur obličeje. Nechte působit 15 minut a odstraňte. Nadbytek masky jemně vmasírujte konečky prstů do pokožky. Není třeba oplachovat.  Aplikujte 1x - 2x týdně.

Klíčové aktivní látky - Extrakt z kmenových buněk ibišku, extrakt z mandlí, extrakt z mořských řas Acophyllum nodosum.

Protistresová noční péče - nO2ctuelle

Detoxikační a obnovující noční krém Noctuelle™

Créme resurfacante détox nuit Noctuelle™

Kelímek 50 ml

Noční krém. Odstraní viditelné známky stárnutí způsobené každodenními nepříznivými vlivy souvisejícími s životním prostředím. Optimalizuje noční odpočinek pleti, detoxikuje a vyhlazuje pleť.

Popis produktu - Pleť se během spánku vyhladí a ráno je vypnutá a zářivá. Vrásky jsou vyhlazené, stopy mizí. Pleť opět září mládím.

Textura - Příjemná a hebká struktura, díky níž se krém rychle vstřebá.

Použití - Naneste večer po aplikaci séra na obličej a krk. Používejte současně nebo střídavě k vašemu obvyklému séru a krému.

Klíčové aktivní látky - Detoxikační komplex (polyfenoly karité + výtažek z kvasnic). Hydratační a vyhlazující komplex (mořský kolagen, avokádový a makadamiový olej).


Sérum v kapslích s vitamínem C   Noctuelle™

Capsules rénovatrices jeunesse

60 ks mikroampulí - čistý vitamín C je známý svým působením na kolagen, melanin a schopností odolávat stresu. Zde je koncetrován na 20%, aby obnovil zářivost a pevnost pokožky a redukoval tmavé skvrny.

Popis produktu - Rostlinné a 100% biologicky odbouratelné mikroampule, dodávají pleti správné množství čistého vitaminu C (20%) v sametově měkké textuře.

Textura - sérum v kapslích s vitaminem C (20%)

Vůně - bez parfemace

Použití - Pro co nejpříznivější výsledek aplikujte sérum večer na zcela vyčištěnou pleť. Kapsli stačí jemně zmáčknout ve vrchní části a nanést obsah na obličej a krk. Doporučená doba užívání jsou dva měsíce. Vhodné pro všechny typy pleti i citlivou.

Detox - energizující péče

Energizující sérum

Sérum énergisant intégral

Lahvička s kapátkem 30 ml - Extrémně jemné a lehké sérum pro všechny typy pleti. Vhodné zejména pro unavenou, zašedlou a matnou pleť.

Popis produktu - Sérum bylo vyvinuto na ochranu před škodlivými účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit stárnutí kůže. Po aplikování působí jako silný koktejl detoxikačních, okysličujících a energizujících látek. Výsledek: pleť je detoxikovaná, projasněná a okysličená. Její vitalita a mladistvost je obnovena. Pokožka je vyhlazená a rozjasněná.

Textura - Lehký a tající gel.

Vůně - Květinová, pižmová.

Použití - Aplikujte ráno a večer na obličej a krk. Poté naneste váš obvyklý krém Sothys. Může být použito společně s jiným sérem. Pro intenzivní účinek používejte společně s energizujícím sérem a detoxikačním krémem mládí. Trio aktivních klíčových látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen, peptidy.


Detoxikační esence

Essence dépolluante protectrice

Tuba 30 ml - Ochranný štít proti agresorům znečištěného ovzduší.

Nová zbraň v boji proti environmentálnímu stresu, která se zapojí do vašeho každodenního rituálu krásy a zachovává mládí vaší pleti. Tento produkt přes den chrání pleť proti nepříznivým vlivům městského života a večer ji detoxikuje.

Inovativní lahvička s kapátkem poskytuje ideální množství a zahaluje pleť do ochranného hydratačního závoje.

Rada od profesionálů: pro dokonalé spojení esence s pokožkou nakapejte několik kapek do dlaně ruky a jemně vklepejte do pleti na obličeji a krku.

Použití - Používejte RÁNO po detoxikačním krému mládí (a před make-upem) a VEČER před energizujícím sérem a detoxikačním krémem mládí.

Textura - Vodnatý gel.

Vůně - Květinová, pižmová.

Klíčové aktivní látky - Trio aktivních klíčových látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen, peptidy; výtažek ibišku.


Energizující rozjasňující ampule

Ampoules éclat énergisantes

2 x ampule 1ml - Okamžitá transparentní maska pro redukování vrásek v ampulích.

Tyto ampule fungují jako okamžitá průsvitná maska, která viditelně redukuje vrásky, a to díky vyhlazující a zpevňující dvojici výtažku z pupenu buku a biovláken mandlí.

Použití - Váš obvyklý krém Sothys naneste na čistou pleť a poté aplikujte jemnými hladivými tahy obsah ampule na obličej a krk. Ampule může být smíchána s make-upem pro dlouhodobější účinek!

Textura - Vodnatá.

Vůně - Květinová, pižmová.

Klíčové aktivní látky - Trio aktivních klíčových látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen, peptidy; výtažek z pupenů buku; biovlákna mandlí.


Korektor pro okamžité posílení energie pleti

Correcteur énergisant instantané

Tuba 30 ml - Lehká emulze, která odstraňuje vizuální nedokonalosti a pleť je sjednocena v rámci jednoho kroku. Univerzální odstín.

Popis produktu - Nejmodernější generace EE krémů. Obsahuje opouzdřené pigmenty, které sjednocují pleť a okamžitě cílí na případné nedokonalosti pleti viditelné na jejím povrchu. Obsahuje 4 barevné pigmenty pro vyrovnání pleti všech odstínů. Žlutý pro zvovuoživení unavené pleti. Červený pro rozzáření pleti. Bílý pro obnovu jasu. Černý pro více přirozenější efekt (méně oranžový). Vizuální nedokonalosti jsou odstraněny a pleť je sjednocená v rámci 1 kroku. Více než korektor, tento výrobek obsahuje výtažek manioku pro okamžitý vyhlazující účinek!

Textura - Jemná a lehká emulze.

Vůně - Úžasná textura, která se přemění v průběhu aplikace a přizpůsobí se všem odstínům pletí.

Použití - Naneste na celý obličej a partie krku. Může být použit jako make-up báze před nanesením make-upu nebo samostatně také pro ženy, které se málo líčí.

Klíčové aktivní látky - Trio aktivních klíčových látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen, peptidy; výtažek manioku.


Detoxikační krém mládí

Crème jeunesse dépolluante

Kelímek 50 ml - Denní a noční krém, který chrání pleť proti každodenním vlivům agresorů městského života a znečištěného prostředí.

Znečištění životního prostředí může být příčinou nerovnováhy kožního mikrobiomu. Pleť je oslabená a ztrácí svou ochrannou schopnost. Tento ochranný, energizující a regenerační krém odhaluje přirozený jas všech typů pleti. Posiluje nevýraznou, matnou a stresovanou pleť a zároveň chrání proti nepříznivým vlivům městského života a znečištěného prostředí.

Tajemství účinnosti: mořský komplex, který chrání mikrobiomy kůže a pomáhá tak posilovat obranyschopnost pokožky a zároveň ji ochraňuje před environmentálním stresem.

Výsledek: pleť je posilněná a detoxikovaná, její rovnováha je obnovena a přirozený jas je oživen. Pleť vypadá viditelně mladší.

Použití - Používejte ráno a večer na obličej a dekolt. RÁNO : PO energizujícím séru a PŘED detoxikační esencí. VEČER: PO detoxikační esenci a energizujícím séru.

Textura - Pocit lehkého gelu s aplikací vyhlazujícího krému.

Vůně - Květinová, pižmová.

Klíčové aktivní látky - Trio aktivních klíčových látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen, peptidy; mořský komplex, kyselina glykolová.