rue de la beauté

Nákupní galerie SVisage

Sezónní líčení JARO - LÉTO 2022


Sjednocující pudr pro přirozený vzhled

Poudre teint sublimateur effet naturel - 30 Bronzer

Pudřenka se zrcátkem 9,5 g 

Popis produktu - Sjednocení pleti a dodání opáleného vzhledu

Textura - Hedvábná

Výhody produktu - Sametový efekt, přirozené projasnění, 98% látek přírodního původu. Výrazné zjemňující a vyhlazující účinky na pleti zanechává hedvábný pocit. Ideální odstín na léto se kterým docílíte přirozeného opáleného vzhledu.

Příprava pleti - Nejdříve naneste na odlíčený obličej a dekolt svůj oblíbený denní krém Sothys, poté použijte podkladovou bázi - Korektor pro okamžité posílení energie pleti. Ten nejen prodlouží životnost make-upu, ale také vyhladí případné nerovnosti pokožky, zmatní pleť a zjemní viditelnost pórů.

Použití - Naneste pudr štětcem na pudr pro sjednocující tón pleti a sametově matný vzhled. poté použijte štětec na tvářenku pro vykonturování obličeje a zvýraznění lícních kostí.


Intenzivní béžová tužka na oči

Crayon yeux regard profond 60 beige éclat

Popis produktu - Krémová textura, intenzivní pigmenty, dlouhotrvající. 

Béžová tužka na oči je decentním doplňkem nude looku. Krémová textura umožňuje precizní nanášení a usnadňuje roztírání barvy podél linie očí a řas, čímž dodáte svému pohledu hloubku.

Tip Sothys - Použití jako obrysová kajalová tužka. Nalíčením spodní vodní linky oko prosvětlíte a tím ho opticky zvětšíte.

Aplikujte do vnitřního koutku oka pro rozjasnění a oživení očí.

Obsahuje Intenzivní pigmenty pro okouzlující a sofistikovaný make-up.

Velmi jemná textura pro snadnou a přesnou aplikaci.

Voděodolná při použití jako konturovací tužka.