rue de la beauté

Nákupní galerie SVisage

Vyhlazující a zpevňující tělové sérum mládí

Sérum jeunesse corps Lissage/fermeté

Kelímek 200 ml - Sérum pro pevnější, pružnější a viditelně mladší pokožku.

Popis produktu: Nový zásadní krok v pravidelné péči pro posílení, zpevnění a omlazení pleti. Díky působení účinných aktivních látek bude vaše pokožka pevnější, pružnější a viditelně mladší.

Textura: Hustý krém, který se při aplikaci velmi snadno roztírá a rychle vstřebává pro vyhlazující a hebký pocit na pokožce.

Vůně: Svěží, ovocná, citrusová, grapefruitová.

Použití: Aplikujte ráno a večer vzestupnými vyhlazovacími tahy po celém těle, včetně dekoltu a ramen. Pro správnou účinnost, postupujte podle doporučených tahů zeštíhlující péče.

Klíčové aktivní látky: Peptidy M 3.0: zvyšují syntézu kolagenu, účinně zajišťují dlouhodobě pevnější dermální strukturu. Vyhlazují a obnovují texturu a pevnost pleti.

Pupalkový olej: zpevňující vlastnosti.

Komplex vitaminů a omega 3-6-9 mastných kyselin: koktejl mládí, inspirovaný mezoterapií používanou v dermoestetice k výživě, načechrání a oživení pleti.

Extrakt z posvátného lotosu indického: omezuje ukládání tuků v problematických partiích a oblastech a růst tukové tkáně.

Náhražka Kyseliny hyaluronové: hydratuje a tvoří ochranný film na kůži. Okamžitý vyhlazující účinek.

Aplikace: 2krát denně jako intenzivní ošetření během zimy pro přípravu těla na jarní, lehčí oblékání.

Doporučené tahy zeštíhlující péče.

Pro efektivitu veškerých tělových produktů se zacílením na zeštíhlení, zpevnění, detox a vyhlazení celulitidy je důležitá správná aplikace.

Tyto produkty působí především detoxikačně, a proto veškeré aktivní tahy vyhlazujeme směrem k lymfatickým uzlinám, které jsou uloženy v podkoleních jamkách, tříslech, podpaží a předloktí.

Pokud jsou problematickou partií stehna, vyhlazujeme od kolen nahoru k tříslům, podbřišek k tříslům, pas, hrudník a paže směrem k podpaží.